Silentium

Reklam Engelleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.29 TL
  • Boyut 3.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Francesco Zerbinati
Silentium, iOS işletim sistemli cihazlar için en iyi reklam engelleme uygulamalarından biridir. iPhone'unuz yada iPad'inizde reklam görmekten bunaldıysanız Silentium uygulaması ile internette dolaşmak daha zevkli hale gelecek.

Silentium, iOS işletim sistemli cihazlar için en iyi reklam engelleme uygulamalarından biridir. iPhone'unuz yada iPad'inizde reklam görmekten bunaldıysanız Silentium uygulaması ile internette dolaşmak daha zevkli hale gelecek.

Uygulama iOS 9.0 işletim sisteminde çalışmaktadır. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumludur.

Silentium ile websiteleri 4 kat daha hızlı yüklenir. Reklamlar sayfa yüklenmesini yavaşlatmasının dışında batarya ömrünü de azaltır ve daha çok daha harcar. Silentium'u cihazınıza kurduğunuzda site açılırken %25 daha az batarya harcarsınız. 

Silentium kötü amaçlı yazılımları ve çerezleri de engellediği için güvenlik konusunda kullanıcıya en iyisini sunar ve özel güvenlik filtreleriyle cihazı korur. Beyaz liste özelliği ile reklamların gösterilmesini istediğiniz sayfaları uygulamaya ekleyebilirsiniz. 

Ayarlamaları iCloud servisi üzerinden senkronize eder. Silentium sizi kızdıran reklamları, sosyal medya butonlarını ve cihazınıza zarar veren programcıkları engellemekte başarılı bir uygulamadır. 

Silentium indir